Officina Naturae – Baby- & Kids-verzorgingslijn

Officina Naturae biedt een ecologische baby- en kinderlijn ('Biricco') op basis van biologische plantenextracten (bijv. kweepeer), vrij van parabenen, paraffine en synthetische geurstoffen.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm
Filters

Officina Naturae: 12 artikelen

Officina Naturae Biologisch Rijstzetmeel

Officina Naturae Biologisch Rijstzetmeel, 100 g

  • Voor de geïrriteerde of rode huid
  • Fijn en zacht
  • Ideaal voor baden
€ 6,99 (€ 69,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Body Cream

Officina Naturae Body Cream, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Hydraterend en beschermend
  • Bijzonder zacht en ongeparfumeerd
€ 23,65 € 24,99 (€ 118,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Kinder-Tandgel Kers

Officina Naturae Kinder-​Tandgel Kers, 75 ml

  • Bijzonder zacht & mild
  • Veganistisch & zonder fluoride
  • Homeopathisch compatibel
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Kalmerende Babycrème

Officina Naturae Kalmerende Babycrème, 50 ml

  • Ideaal voor irritatie en roodheid
  • verzachtend
  • Bijzonder zacht voor de huid
€ 9,59 (€ 191,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Baby 2-in-1 Solid Shampoo & Shower Bath

Officina Naturae Baby 2-​in-​1 Solid Shampoo & Shower Bath, 50 g

  • Delicaat schuim
  • Voedende extracten
  • Praktisch
€ 9,99 (€ 199,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Tandgel voor Kinderen, Banaan

Officina Naturae Tandgel voor Kinderen, Banaan, 75 ml

  • Verzorgt het tandvlees
  • Voor glanzende tanden
  • Zonder fluoride
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Baby 2-in-1 Solid Shampoo & Shower Gel

Officina Naturae Baby 2-​in-​1 Solid Shampoo & Shower Gel, 50 g

  • Milde formule
  • Verzachtende eigenschappen
  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
€ 9,99 (€ 199,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Kinder-Tandgel Aardbei

Officina Naturae Kinder-​Tandgel Aardbei, 75 ml

  • Zonder fluoride
  • Homeopathisch compatibel
  • Fruitige smaak
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae 2in1 Shampoo & Wasgel

Officina Naturae 2in1 Shampoo & Wasgel, 200 ml

  • Bijzonder mild voor de huid
  • pH-waarde: 5.5
  • Zonder extra geuren
€ 9,59 (€ 47,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Duurzame Kindertandenborstel met Zilveren Haren

Officina Naturae Duurzame Kindertandenborstel met Zilveren Haren, Yellow

  • Met zachte haren
  • Beschermt het tandglazuur
  • Duurzaam geproduceerd
€ 3,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Officina Naturae Voedende & Verzachtende Bodycrème

Officina Naturae Voedende & Verzachtende Bodycrème, 100 ml

  • Beschermt en hydrateert
  • Getest op nikkel en vegan
  • In een airless-dispenser
€ 9,99 (€ 99,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 28. oktober

Officina Naturae Reinigingscrème

Officina Naturae Reinigingscrème, 200 ml

  • Extra zacht en niet-irriterend
  • pH-waarde: 5,5
  • Ongeparfumeerd
€ 9,89 (€ 49,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober