Gezonde kindersnacks zonder chocolade voor baby’s en peuters

Deze categorie biedt gezonde alternatieven voor snoep. Snacks met weinig suiker, biologische knabbels en kleine lekkernijen zijn ideaal voor paasmandjes als je bewust met voeding wilt omgaan.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Snacks voor in het paasmandje: 1 - 30 van 86 artikelen

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao, 125 g

  • Gezoet met agave en dadels
  • Milde zoetheid
  • Zonder toegevoegde smaak
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Fruit Mix, Gevriesdroogde Biologische Fruitmix

Holle Biologische Fruit Mix, Gevriesdroogde Biologische Fruitmix, 13 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zongerijpt fruit
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,99 (€ 153,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische 1-2-3 Pretzelsnack

Holle Biologische 1-​2-​3 Pretzelsnack, 80 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zonder zout
  • Gemaakt van spelt
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Reep - Frambozen-Banaan-Spelt

FruchtBar Biologische Reep -​ Frambozen-​Banaan-​Spelt, 4 x 23 g (92 g)

  • Vanaf 12 maanden
  • Natuurlijke zoetheid van fruit
  • Recyclebare verpakking
€ 2,36 € 2,99 (€ 25,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische rijstwafels

HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g)

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitige smaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-Appel

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-​Appel, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitig & mild
  • Geen rijsmiddel
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Mini's Banaan Sinaasappel Repen

Holle Biologische Mini's Banaan Sinaasappel Repen, 100 g

  • Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden
  • Handig en praktisch formaat
  • Apart verpakt
€ 3,49 (€ 34,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Mueslireep Haver Crisp Appel-Perzik

HiPP Biologische Mueslireep Haver Crisp Appel-​Perzik, 20 g

  • Voor kinderen vanaf 1 jaar
  • Zonder smaakstoffen
  • Fruitig tussendoortje
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Aardbeienreepjes

MOGLi Biologische Aardbeienreepjes, 25 g

  • Met Demeter appels en aardbeien
  • Bevat chiazaden
  • Vrij van lactose, gluten en toegevoegde suikers
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Kinderkoekjes

Alete bewusst Kinderkoekjes, 180 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder palmolie
  • Praktisch formaat
€ 2,69 (€ 14,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische Lievelingssterren

HiPP Biologische Lievelingssterren, 30 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetigheid van fruit & groenten
  • Knapperig fruitig tussendoortje
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Fruitreep

Bebivita Fruitreep, Appel-​banaan (25 g)

  • Vanaf de 12e maand
  • Zoetheid van fruit
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen
€ 0,79 (€ 31,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Mueslireep Banaan Framboos Appel

Alete bewusst Biologische Mueslireep Banaan Framboos Appel, 25 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Geen toegevoegde suiker
  • Vrij van kunstmatige smaakstoffen
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Wundertraum - Koekjes met Spelt, Appel en Bosbes

FruchtBar Biologische Wundertraum -​ Koekjes met Spelt, Appel en Bosbes, 100 g

  • Vanaf 8 maanden
  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • In 5 creatieve vormen
€ 2,49 (€ 24,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Crunchy Snack - Haver-Framboos

Holle Biologische Crunchy Snack -​ Haver-​Framboos, 30 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Glutenvrij recept
  • Veganistisch
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Kids Haverreep, Appel-Aardbei

Alnatura Biologische Kids Haverreep, Appel-​Aardbei, 138 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Havervlokken en fruitmix
  • Geen toegevoegde suikers
€ 3,99 (€ 28,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Groenterolletjes 'Pompoen, Tomaat & Spinazie

Pumpkin Organics Biologische Groenterolletjes 'Pompoen, Tomaat & Spinazie, 20 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met extra groenten
  • Zonder toegevoegde suiker & zout
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Little Farm Koekjes

Holle Biologische Little Farm Koekjes, 100 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Schattige dierenvormen
  • Met banaan en rijstsiroop
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Mangoreepjes

MOGLi Biologische Mangoreepjes, 25 g

  • Demeter appels en mango's
  • Bevat psyllium husk
  • Vrij van lactose, gluten en toegevoegde suikers
€ 2,89 (€ 115,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Demeter Speltballetjes - Tomaat & Wortel

MOGLi Demeter Speltballetjes -​ Tomaat & Wortel, 40 g

  • Veganistisch
  • Gemaakt met zonnebloemolie
  • Vrij van palmvet en kunstmatige smaakstoffen
€ 1,69 (€ 42,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische "Knusper-Brezeln" met Maïs en Wortelen

FruchtBar Biologische "Knusper-​Brezeln" met Maïs en Wortelen, 25 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Glutenvrij
  • Geen toegevoegde suiker* of zout
€ 1,29 (€ 51,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Frambozen Yoghurt Rijstwafel

Bebivita Frambozen Yoghurt Rijstwafel, 30 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Glutenvrij
  • Met vitamine B1
€ 1,29 (€ 43,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Meergranensticks met Maïs, Spelt, Banaan en Aardbei

FruchtBar Biologische Meergranensticks met Maïs, Spelt, Banaan en Aardbei, 30 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Maïs, spelt, gierst en haver
  • Met fruitige zoetheid
€ 1,59 (€ 53,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

OPI FRUTTA Biologische Banaan "Come Fresca"

OPI FRUTTA Biologische Banaan "Come Fresca", 22 g

  • Biologische bananen van gecontroleerde teelt
  • Mild zoete smaak
  • Zonder toegevoegde suiker & toevoegingsmiddelen
€ 2,39 (€ 108,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische Gierststokjes

HiPP Biologische Gierststokjes, 30 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Luchtige structuur
  • Zonder toegevoegde smaken
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Freche Freunde Biologische Krakelingen Kikkererwten

Freche Freunde Biologische Krakelingen Kikkererwten, 75 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Handig knabbelsnack
  • Zonder zout
€ 1,89 (€ 25,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FruchtBar Bio Pausenfreund - Fruitkoekje

FruchtBar Bio Pausenfreund -​ Fruitkoekje, Spelt-​aardbei-​appel (132 g)

  • Vanaf 3 jaar
  • 6 repen gemaakt van spelttarwemeel
  • Met zoete vruchtenpuree mix
€ 3,79 (€ 28,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Kokoskoekjes

MOGLi Biologische Kokoskoekjes, 125 g

  • Spelt, kokos en banaan
  • Bevat agavesiroop en boter
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 2,69 (€ 21,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Organic Crunchy Snack Millet

Holle Organic Crunchy Snack Millet, 25 g

  • Gemaakt van glutenvrije biologische granen
  • Zonder toegevoegde suiker of zout
  • Voor kinderen vanaf 8 maanden
€ 1,19 (€ 47,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Veelgestelde vragen over kindersnacks

Welke gezonde snackalternatieven zijn er voor chocolade voor baby’s en peuters?
Suikerarme, biologische snacks zoals fruitsticks, rijstwafels, babykoekjes of kleine porties met natuurlijke ingrediënten zijn ideaal. Ze vormen een gezond alternatief voor chocolade in het paasmandje.

Vanaf welke leeftijd kunnen kinderen deze snacks eten?
Baby’s vanaf 6–12 maanden kunnen vaak zachte, gepureerde snacks of kleine rijstwafels eten. Voor peuters vanaf 1 jaar zijn gedroogd fruit, biologische knabbels of kindvriendelijke koekjes geschikt. Let altijd op de juiste consistentie en mogelijke allergieën.

Hoe kan ik gezonde snacks in het paasmandje verwerken?
Gezonde snacks kunnen klein verpakt direct in het paasmandje worden gelegd of in kleurrijke zakjes of paaseieren worden gedaan. Ze laten zich goed combineren met speelgoed en zorgen voor variatie.

Moet ik snoep helemaal vermijden of alleen beperken?
Veel experts adviseren om suiker te beperken en een goede balans te vinden tussen gezonde snacks en kleine traktaties, zodat kinderen plezier hebben zonder te veel suiker te consumeren.