Pumpkin Organics – Snacks voor peuters & kinderen

Pumpkin Organics biedt praktische, lekkere snacks voor kinderen die het dagelijks gezinsleven gemakkelijker en het snackmoment eenvoudig maken.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Pumpkin Organics: 7 artikelen

Biologische Squeeze Pompoen, Peer, Appel, Pruim, Haver

Pumpkin Organics Biologische Squeeze Pompoen, Peer, Appel, Pruim, Haver, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • 35 % groenten
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Groenterolletjes 'Pompoen, Tomaat & Spinazie

Pumpkin Organics Biologische Groenterolletjes 'Pompoen, Tomaat & Spinazie, 20 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met extra groenten
  • Zonder toegevoegde suiker & zout
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Linzen Puffs 'Tomaat, Wortel & Kruiden

Pumpkin Organics Biologische Linzen Puffs 'Tomaat, Wortel & Kruiden, 20 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Allergeenvrij
  • Zonder toegevoegde suiker & zout
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Squeeze Pompoen 'Wortel, Peer, Zoete Aardappel, Broccoli

Pumpkin Organics Biologische Squeeze Pompoen 'Wortel, Peer, Zoete Aardappel, Broccoli, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 70 % groenten
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Quetschie Peer, Aardbei, Zoete Aardappel, Rode Biet, Banaan, Haver

Pumpkin Organics Biologische Quetschie Peer, Aardbei, Zoete Aardappel, Rode Biet, Banaan, Haver, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 30 % groenten
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Squeeze Pompoen, Zoete Aardappel, Peer, Banaan, Bosbes

Pumpkin Organics Biologische Squeeze Pompoen, Zoete Aardappel, Peer, Banaan, Bosbes, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 70 % groenten
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pumpkin Organics Biologische Haverreep Dadel Kokos

Pumpkin Organics Biologische Haverreep Dadel Kokos, 20 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met 43,5% haver
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 0,89 (€ 44,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober