Ons favoriete speelgoed

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Taal Highlights
Filters

💙 Bestsellers: 28 artikelen

Modu 3-in-1 Baby Walker

Modu 3-​in-​1 Baby Walker, Deep Blue / Sky Blue

  • Vanaf 6 maanden
  • Belastbaar tot 50 kg
  • Afmetingen: 48 x 27 x 44 cm
€ 99,39 € 139,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Creative Tonie - Tovenaar

tonies Creative Tonie -​ Tovenaar

  • Een bijzonder cadeau
  • Ideaal voor creatieve geesten
  • Speelduur: ca. 90 minuten
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Modu Curiosity Set

Modu Curiosity Set, Deep Blue / Sky Blue

  • 14 onderdelen
  • Belastbaar tot 50 kg
  • Van 0-6 jaar
€ 149,99

Gratis bezorging uiterlijk op 21. oktober

tonies Creative Tonie - Kerstman

tonies Creative Tonie -​ Kerstman

  • Perfect als cadeau
  • Voor 90 minuten luisterplezier
  • Zelf in te spreken
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sing 'n Splash Waterspeeset, 295 x 190 x 137 cm

Bestway Sing 'n Splash Waterspeeset, 295 x 190 x 137 cm

  • Met ringwerpen
  • 2 peuterbad-delen
  • Inclusief glijbaan met sproeier
€ 38,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1

Stapelstein Stapelstein Rainbow Classic Bundle 6+1, Classic Edition

  • Voor leuke bewegingsavonturen
  • Stimuleert creatief spelen
  • Veilig & zeer belastbaar
€ 214,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tonie-Luisterfiguur- Die kleine Hexe (Neuauflage 2022) (Duits)

tonies Tonie-​Luisterfiguur-​ Die kleine Hexe (Neuauflage 2022) (Duits)

  • Nieuwe versie van de klassieker
  • Geschreven door Otfried Preußler
  • Speelduur: ca. 116 minuten
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

Stapelstein Rainbow Pastel Bundle 6+1

  • Stimuleert creatief spelen
  • Perfect voor kleine ontdekkers
  • Zeer belastbaar & robuust
€ 214,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Stapelstein Rainbow Classic 6

Stapelstein Rainbow Classic 6, Basic Edition

  • Van zeer sterk polypropyleen
  • In verschillende primaire & secundaire kleuren
  • Afmetingen (ØxH): ca. 27,5 x 12 cm
€ 178,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tonie Luisterfiguur - Bagger Mats & seine Freunde, die schönsten Fahrzeuglieder (Duits)

tonies Tonie Luisterfiguur -​ Bagger Mats & seine Freunde, die schönsten Fahrzeuglieder (Duits)

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • 20 leuke liedjes
  • Speelduur: 60 minuten
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bestway Scrub-a-Dub Peuterbad, 86 x 86 x 25 cm

Bestway Scrub-​a-​Dub Peuterbad, 86 x 86 x 25 cm

  • Gemaakt van robuust materiaal
  • Met geribbelde onderkant
€ 6,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sonett Bio Bubbles Bellenblaas

Sonett Bio Bubbles Bellenblaas, 45 ml

  • Speelgoed voor buiten
  • Biologische kwaliteitsingrediënten
€ 1,99 (€ 44,22 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Mijn Eenhoorn Schuimbad

tetesept® Kids Mijn Eenhoorn Schuimbad, 40 ml

  • Met huidverzorgende amandelproteïnen
  • Met roze voedselkleurstof
  • Fruitige aardbeiengeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Stapelstein Inside rainbow pastel

Stapelstein Inside rainbow pastel

  • Oneindig aantal spelfuncties
  • Stimuleert meer beweging
  • Robuust & duurzaam
€ 74,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Elvenmagie Schuimbad

tetesept® Kids Elvenmagie Schuimbad, 40 ml

  • Met huidverzorgende formule
  • Met roze voedingskleurstof
  • Fruitige kersengeur
€ 0,99 (€ 24,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tonie Hörfigur - Lieblings-Kinderlieder - Spiel- und Bewegungslieder (Neuauflage) (Duits)

tonies Tonie Hörfigur -​ Lieblings-​Kinderlieder -​ Spiel-​ und Bewegungslieder (Neuauflage) (Duits)

  • 23 nummers
  • Vanaf 3 jaar
  • Speelduur ca. 50 minuten
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Stapelstein Inside rainbow classic

Stapelstein Inside rainbow classic

  • Speelgoed met talloze functies
  • Stimuleert de ontdekkingsgeest
  • Voor binnen & buiten
€ 74,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

tetesept® Kids Glitter Bruistablet

tetesept® Kids Glitter Bruistablet

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Fruitige geuren
  • Sprankelend bubbelbad
€ 0,89

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Intex Swim-Center Family Pool - II

Intex Swim-​Center Family Pool -​ II, Swim-​Center Family Pool -​ groot

  • 262 x 175 x 56 cm
  • 2 luchtkamers
  • Stevig materiaal
€ 44,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Family Pool Dunk n' Splash, 251 x 168 x 102 cm

Bestway Family Pool Dunk n' Splash, 251 x 168 x 102 cm

  • Voor veel waterplezier
  • Met basketbalring
  • Watercapaciteit: 636 liter
€ 18,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Creative Tonie - Fee

tonies Creative Tonie -​ Fee

  • Individueel afspeelbaar
  • Met een gratis Toniecloud-account
  • Speelduur: 90 minuten
€ 12,99

Uitverkocht

Tonie Luisterfiguur - Pumuckl - Spuk in der Werkstatt / Das verkaufte Bett (Duits)

tonies Tonie Luisterfiguur -​ Pumuckl -​ Spuk in der Werkstatt / Das verkaufte Bett (Duits)

  • Charmant en origineel
  • Twee grappige verhalen
  • Speelduur: ca. 49 minuten
€ 16,99

Uitverkocht

tonies Creative Tonie - Piraat

tonies Creative Tonie -​ Piraat

  • Lege gegevensdrager
  • Voor luisterboeken & liedjes
  • Speelduur: 90 minuten
€ 12,99

Uitverkocht

tonies Creative Tonie - Monster

tonies Creative Tonie -​ Monster

  • Voor creatieve kinderen
  • Om zelf op te nemen
  • Speelduur: 90 minuten
€ 16,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tonie Luisterfiguur - Der kleine Elefant, der so gerne einschlafen möchte (Duits)

tonies Tonie Luisterfiguur -​ Der kleine Elefant, der so gerne einschlafen möchte (Duits)

  • Perfect voor ’s avonds
  • Prikkelt de verbeelding
  • Speelduur: 34 minuten
€ 16,99

Uitverkocht

Tinti Verzorgingsplezier Schatkist

Tinti Verzorgingsplezier Schatkist

  • 18 hoogwaardige producten
  • Combineert plezier & verzorging
  • Ook voor de gevoelige huid
€ 19,99

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

tonies Tonie USB-Laadstation

tonies Tonie USB-​Laadstation

  • Onderweg opladen
  • Bijna 1,5 meter kabellengte
  • Laadstatus eenvoudig af te lezen
€ 22,99

Uitverkocht

Waterparadijs Aquarium, 239 x 206 x 86 cm

Bestway Waterparadijs Aquarium, 239 x 206 x 86 cm

  • Afneembare glijbaan
  • Met watersproeier
  • Watercapaciteit: 308 liter
€ 34,99

Uitverkocht