Sylveco – Baby- & kinderverzorging

Natuurlijke verzorgingsproducten voor baby's en kinderen vanaf de allereerste levensdag.

Sylveco is een Pools familiebedrijf dat sinds 1992 natuurlijke verzorgingsproducten produceert. De baby- en kinderlijn combineert hoogwaardige plantaardige ingrediënten met hypoallergene formules. Alle producten zijn veganistisch, dierproefvrij en bevatten geen synthetische geurstoffen en parabenen.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Huidtype Haartype
Filters

Sylveco: 9 artikelen

Sylveco Soothing Baby Powder

Sylveco Soothing Baby Powder, 100 g

  • Voor gevoelige huid
  • Absorbeert vocht
  • Voor baby's van alle leeftijden
€ 5,79 (€ 57,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Leave-in Conditioner

Sylveco For Kids Leave-​in Conditioner, 150 ml

  • Voor gevoelig babyhaar
  • Gemakkelijk te kammen
  • Verstevigt de haarstructuur
€ 7,89 (€ 52,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Foaming Bubble Bath

Sylveco For Kids Foaming Bubble Bath, 500 ml

  • Vanaf 3 jaar
  • Zacht, delicaat schuim
  • Voorkomt irritatie
€ 8,09 (€ 16,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body

Sylveco For Kids Foaming Wash Hair & Body, 290 ml

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Voorkomt irritatie
  • Beschermt de huidbarrière
€ 6,99 (€ 24,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids 2in1 Shampoo & Conditioner

Sylveco For Kids 2in1 Shampoo & Conditioner, 300 ml

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Voedend & verzorgend
  • Ondersteunt een gezonde haargroei
€ 9,59 (€ 31,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Fluoride Toothpaste

Sylveco For Kids Fluoride Toothpaste, 75 ml

  • Bevat fluoride
  • Versterkt het glazuur
  • Zacht voor het tandvlees
€ 5,79 (€ 77,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Foaming Hand Wash

Sylveco For Kids Foaming Hand Wash, Lingonberry (290 ml)

  • Met milde wasmiddelen
  • Verwijdert betrouwbaar vuil
  • Met fruitige geuren
€ 5,99 (€ 20,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco Baby Oil With Betulin

Sylveco Baby Oil With Betulin, 200 ml

  • Voor gevoelige huid
  • Pasgeborenen vanaf de leeftijd van 1 maand
  • Voorkomt vochtverlies
€ 9,79 (€ 48,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober