Urtekram – Milde verzorgingsproducten voor baby's & kinderen

Urtekram is een Deens merk dat gespecialiseerd is in gecertificeerde natuurcosmetica. De verzorgingsproducten voor kinderen onderscheiden zich door milde, plantaardige ingrediënten.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

Urtekram: 5 artikelen

Urtekram Calendula Children's Shampoo

Urtekram Calendula Children's Shampoo, 500 ml

  • Verzacht het haar
  • Houdt de hoofdhuid in balans
  • Hydraterend
€ 12,49 (€ 24,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Calendula Children's Spray Conditioner

Urtekram Calendula Children's Spray Conditioner, 250 ml

  • Leave-in verzorging
  • Geeft soepelheid
  • Voedt zacht
€ 7,49 (€ 29,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Soft Wild Rose Shampoo

Urtekram Soft Wild Rose Shampoo, 250 ml

  • Voor gekleurd haar
  • Verzorgt de punten
  • Reinigt bijzonder mild
€ 7,99 (€ 31,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Fragrance Free Hand Wash

Urtekram Fragrance Free Hand Wash, 300 ml

  • Voor gevoelige huid
  • Milde reiniging
  • Hydrateert
€ 5,99 (€ 19,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Children's Tutti Frutti Toothpaste

Urtekram Children's Tutti Frutti Toothpaste, 75 ml

  • Met een fruitige smaak
  • Voor algemene effectiviteit
  • Zonder fluorine
€ 4,79 (€ 63,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober