Voor de eerste periode met je pasgeboren baby

Bereid je ontspannen voor op de bevalling en de eerste periode samen – met de belangrijkste essentials voor jou en je pasgeboren baby.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Bevalling & kraamtijd: 6 artikelen

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,36 € 17,99 (€ 143,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 Zakjes

  • 400 mg magnesium per zakje
  • Rechtstreeks op de tong (zonder water)
  • Aangename sinaasappelsmaak
€ 5,99 (€ 92,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Intiemdouche

Lansinoh Intiemdouche

  • Zachte waterstraal
  • Eenvoudig in gebruik
  • Praktisch voor onderweg
€ 11,59

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Incontinentieverband Slim

Natracare Incontinentieverband Slim, 20 stuks

  • Biologisch afbreekbaar
  • Tot wel 100 ml absorptievermogen
  • Geheel zonder absorberende gels
€ 6,19 (€ 0,31 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ohtastic Mama Care After Birth Spray

ohtastic Mama Care After Birth Spray, 75 ml

  • Verzorgt littekens en wondjes
  • Zachte, parfumvrije formule
  • Met rozen- & toverhazelaarwater
€ 14,99 (€ 199,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Kraamverband

Lansinoh Kraamverband, 10 stuks

  • Bij hevige kraamvloed
  • Bijzonder absorberende kern
  • Betrouwbare pasvorm
€ 3,99 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober