Alles over het postnataal herstel na de bevalling

Vind op een milde manier je nieuwe kracht terug – met geselecteerde producten voor je postnataal herstel en fitness na de bevalling.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Postnataal herstel & fitness: 17 artikelen

Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks

bodyotics Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks, 6 stuks

  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Verkrijgbaar in 6 maten: 50 g - 130 g
  • Hypoallergeen en BPA-vrij
€ 49,99 (€ 8,33 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

  • 2 maten – 65 g & 95 g
  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Hypoallergeen & BPA-vrij
€ 39,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Menstruatieverzorgingsset (schijfjes & beker)

bodyotics Menstruatieverzorgingsset (schijfjes & beker), 5 stuks

  • 3 x menstruatieschijven
  • 1 x menstruatiecup
  • Inclusief opbergdoosje
€ 42,99 (€ 8,60 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Herbruikbare menstruatieschijfjes met terugtrekstring

bodyotics Herbruikbare menstruatieschijfjes met terugtrekstring, Lila (2 stuks)

  • Voor zwaardere en lichtere dagen
  • Inclusief 2 opbergzakjes
  • Medisch siliconen
€ 29,99 (€ 15,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bodyotics Herbruikbare Menstruatieschijf

bodyotics Herbruikbare Menstruatieschijf, Orange & Pink (2 stuks)

  • Set met 2 maten
  • Tot 12 uur bescherming
  • Gemaakt van medische siliconen
€ 29,99 (€ 15,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Perineum Massageolie

Weleda Perineum Massageolie, 50 ml

  • Voor massages
  • Voor soepel weefsel
  • Voor het losmaken van het perineale weefsel
€ 14,09 (€ 281,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan

ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Bevordert de elasticiteit
  • Heeft een verstevigend en voedend effect
€ 17,19 (€ 114,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Herbruikbare Menstruatieschijfjes - Pride Edition

bodyotics Herbruikbare Menstruatieschijfjes -​ Pride Edition, 2 stuks

  • Set van 2 maten
  • Tot 12 uur bescherming
  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
€ 29,99 (€ 15,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Reinigingsbakje voor Menstruatieschijfjes en -bekers

bodyotics Reinigingsbakje voor Menstruatieschijfjes en -​bekers

  • Siliconen van voedselkwaliteit
  • Voor alle maten en vormen
  • Gemakkelijk schoon te maken
€ 15,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bodyotics Warmte- & Koelkussen

bodyotics Warmte-​ & Koelkussen

  • Zachte fluwelen stof
  • Geschikt voor magnetron en vriezer
  • Vulling van lijnzaad
€ 32,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Tijdens en na de zwangerschap
  • Intensief hydraterend
€ 24,99 (€ 124,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

bodyotics Bekkenbodemtraining Dilatatoren

bodyotics Bekkenbodemtraining Dilatatoren, 5 stuks

  • 5 verschillende maten
  • Aangenaam materiaal
  • Inclusief opbergzakje
€ 49,99 (€ 10,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil, 120 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Tijdens de zwangerschap en na de bevalling
  • Soepelheid en hydratatie
€ 23,99 (€ 199,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Yukies Dry Brush

Yukies Dry Brush

  • Voor de normale huid en bij cellulitis
  • Voor versteviging en strakker maken
  • Zacht exfoliërend en poriënverfijnend
€ 29,99

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ohtastic Mama Care Mama Oil

ohtastic Mama Care Mama Oil, 75 ml

  • Voor buik & perineum
  • Parfumvrije formule
  • Met jojoba & marula olie
€ 14,99 (€ 199,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor een zachte huid
  • Ook geschikt tijdens de zwangerschap
€ 10,49 (€ 104,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Yukies Body Butter

Yukies Body Butter, 100 g

  • Voor de gevoelige huid
  • Bijzondere verzorging tijdens de zwangerschap
  • Met sheaboter & kokosolie
€ 25,99 (€ 259,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober