Verzorgings- & hygiëneproducten voor de borstvoedingsperiode

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Verzorgingsproducten: 29 artikelen

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • Zeer mild voor de huid
  • Beschermende ingrediënten
  • Hypoallergeen
€ 12,49 (€ 26,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,20 € 14,09 (€ 224,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Intiemdouche

Lansinoh Intiemdouche

  • Zachte waterstraal
  • Eenvoudig in gebruik
  • Praktisch voor onderweg
€ 11,59

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes, 12 stuks

  • Ook voor de gevoelige huid
  • Zonder uitdrogende alcoholtoevoegingen
  • Verpakking van BPA-vrij plastic
€ 2,89 (€ 0,24 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Beschermende eigenschappen
  • Exotische fruitige geur
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • Voor de gestresste huid
  • Versterkt de elasticiteit
  • Rijk aan antioxidanten
€ 17,19 (€ 36,34 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Zwangerschap Body Butter

Weleda Zwangerschap Body Butter, 150 ml

  • Geschikt voor normale huidtypes
  • Voorkomt striae
  • Subtiele bloemengeur
€ 16,99 (€ 113,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • Voor alle haartypen
  • Milde reiniging
  • Hypoallergeen
€ 12,19 (€ 25,77 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan

ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Bevordert de elasticiteit
  • Heeft een verstevigend en voedend effect
€ 17,19 (€ 114,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear, 295 ml

  • Heerlijk schuim
  • Heeft een beschermende werking
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Natural Foaming Face Cleanser

ATTITUDE Blooming Belly Natural Foaming Face Cleanser, 150 ml

  • Voor alle soorten huid
  • Bijzonder mild en zorgzaam
  • Hypoallergeen
€ 16,89 (€ 112,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Comfort Oil

Memì - Natural Baby Care Comfort Oil, 20 ml

  • Ideaal voor de gevoelige babyhuid
  • Ook geschikt tijdens borstvoeding
  • Rijke, omhullende textuur
€ 13,99 (€ 699,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Tijdens en na de zwangerschap
  • Intensief hydraterend
€ 24,99 (€ 124,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Natural Nursing Balm Argan

ATTITUDE Blooming Belly Natural Nursing Balm Argan, 150 ml

  • Hydraterend
  • Repareert en kalmeert
  • Absorbeert snel
€ 17,19 (€ 114,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream

Burt's Bees Mama Bee Soothing Nipple Cream, 39,60 g

  • Intensief verzorgend en beschermend
  • Hydraterend
  • Met kokosolie, calendula en vitamine E
€ 13,49 (€ 340,66 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vochtige Doekjes

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vochtige Doekjes, 72 stuks

  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Vrij van geurstoffen
  • Vrij van parabenen
€ 9,49 (€ 0,13 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Handzeep - Orange Leaves

ATTITUDE Super Leaves Handzeep -​ Orange Leaves, 2 L

  • Voor elk huidtype
  • Versterkt en verfrist
  • Dermatologisch getest
€ 26,99 (€ 13,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Handzeep Olijf

ATTITUDE Super Leaves Handzeep Olijf, 2 L

  • Voor alle huidtypes
  • Hydraterend
  • Bijzonder mild voor de huid
€ 26,99 (€ 13,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Handzeep Citroen

ATTITUDE Super Leaves Handzeep Citroen, 2 L

  • Voor alle huidtypes
  • Verhelderend & regenererend
  • Rijk aan antioxidanten
€ 26,99 (€ 13,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml

  • Voor alle huidtypes - vooral de droge huid
  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor soepelheid
€ 15,99 (€ 108,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème, 50 ml

  • Voorkomt pijnlijke tepels
  • Voorkomt striae
  • Verbetert de veerkracht van de huid
€ 13,99 (€ 279,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Sensitive Skin Deep Repair Cream

ATTITUDE Sensitive Skin Deep Repair Cream, 75 ml

  • Idee voor gevoelige huidtypes
  • Hydrateert
  • Beschermt tegen irritatie
€ 16,99 (€ 226,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vimse Waterbestendig Tasje - Small

Vimse Waterbestendig Tasje -​ Small, Yellow Sprinkle

  • Discreet en praktisch
  • Sluitbaar met ritssluiting
  • Afmetingen: ca. 12x15cm
€ 12,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh HPA® Lanolin Tepelzalf

Lansinoh HPA® Lanolin Tepelzalf, 10 ml

  • 100 % puur wolvet
  • Geur- en smaakneutraal
  • Veelzijdig in gebruik
€ 7,99 (€ 799,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Kraamverband

Lansinoh Kraamverband, 10 stuks

  • Bij hevige kraamvloed
  • Bijzonder absorberende kern
  • Betrouwbare pasvorm
€ 3,99 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Tepelzalf

Lansinoh Tepelzalf, 60 ml

  • Gemakkelijk aan te brengen
  • Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
  • Zonder geurstoffen
€ 14,99 (€ 249,83 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan

ATTITUDE Blooming Belly Natural Body Wash Argan, 473 ml

  • Voor alle soorten huid
  • pH-neutraal en hypoallergeen
  • Met appelbloesemgeur
€ 12,99 (€ 27,46 / L)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Töpfer Mamacare Tepelzalf

Töpfer Mamacare Tepelzalf, 25 ml

  • Met biologisch plantenextract
  • Ongeparfumeerd en natuurlijk
  • Smaak- en geurloos
€ 7,49 (€ 299,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 26. oktober