Voeding tijdens de borstvoedingsperiode
Voeding: 3 artikelen
HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml
- Vruchtensap
- Met ijzer, jodium & zink
- Vegan & glutenvrij
€ 1,59 € 1,99 (€ 7,95 / L)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Weleda Bio Borstvoedingsthee, 40 g
- Exquise mix
- Ondersteunt de melkproductie
- Balancerend & harmoniserend
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Holle Biologische Borstvoedingsthee, 30 g
- Zonder venkel
- 20 zakjes van 1,5 g elk
- Frisse smaak
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 06. oktober
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering