ATTITUDE – Producten voor een schoon huishouden

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak Highlights
Filters

Huishoudreinigers: 16 artikelen

ATTITUDE Vaatwastabletten

ATTITUDE Vaatwastabletten, 26 stuks

  • Zonder kunstmatige geur- en kleurstoffen
  • Fosfaatvrij
  • Biologisch afbreekbaar
€ 10,49 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Kamerverfrisser - Lavendel & Eucalyptus

ATTITUDE Kamerverfrisser -​ Lavendel & Eucalyptus, 227 g

  • Voor 3 - 6 weken
  • Op plantaardige basis
  • Voor kamers, auto's en koelkasten
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 2 L

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 4,89 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Tegel- en Hardhouten Vloerreiniger

ATTITUDE Tegel-​ en Hardhouten Vloerreiniger, 1,04 L

  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
  • Met een natuurlijke citrusgeur
€ 5,29 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum, 227 g

  • Met plantenextracten
  • Gaat tot 6 weken mee
  • Intensiteit kan geregeld worden
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Keukenreiniger

ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Milieuvriendelijke productie
  • Dierproefvrij en 100% vegan
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vloeibaar Afwasmiddel - Appel & Basilicum

ATTITUDE Vloeibaar Afwasmiddel -​ Appel & Basilicum, 700 ml

  • Veganistisch
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Groente- en fruitreiniger

ATTITUDE Groente-​ en fruitreiniger, 800 ml

  • Zonder bewaarmiddelen
  • Gemaakt van plantaardige en minerale ingrediënten
  • Geurvrij & hypoallergeen
€ 6,59 (€ 8,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Afwasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Afwasmiddel, 700 ml

  • Vrij van geurstoffen
  • Met vetoplossende formule
  • Ideaal voor spenen, flessen en meer
€ 6,59 (€ 9,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Reiniger voor Glas- en Spiegeloppervlak

ATTITUDE Reiniger voor Glas-​ en Spiegeloppervlak, 800 ml

  • Biologisch afbreekbaar
  • Op plantaardige basis
  • Zonder ammoniak
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Afwasmiddel - Wilde Bloemen

ATTITUDE Afwasmiddel -​ Wilde Bloemen, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel - Citroenschil

ATTITUDE Vloeibaar afwasmiddel -​ Citroenschil, 2 L

  • Veganistisch product
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober