Bebivita – Bijvoedingsmenu's

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babymaaltijden: 13 artikelen

Biologische Babyvoeding - Passievrucht in Appel Perzik

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Passievrucht in Appel Perzik, 250 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Fruitige en zoete smaak
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding - Avondpap Koekjes Banaan

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Avondpap Koekjes Banaan, 190 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Smaakt ook koud heerlijk
  • Zoete bananensmaak
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Avondpap Griesmeel in Banaan Appel

Bebivita Avondpap Griesmeel in Banaan Appel, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Griesmeel van zachte tarwe
  • Fijn gepureerd
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding - Avondpap Griesmeel Vanille

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Avondpap Griesmeel Vanille, 190 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijn tarwegriesmeel
  • Smeuïge puree
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babypotje Beschuit in Appel-Banaan

Bebivita Biologisch Babypotje Beschuit in Appel-​Banaan, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Met biologische appels
  • Met vitamine C
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding - Ontbijt Muesli Framboos in Appel

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Ontbijt Muesli Framboos in Appel, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Yoghurt ontmoet fruit en volkoren
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,59 (€ 9,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Avondpap - Biologische Babyvoeding

Bebivita Avondpap -​ Biologische Babyvoeding , Banane-​Kakao (190 g)

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Fijn gepureerd
  • Als warme en koude maaltijd
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyvoeding - Framboos in Appel Aardbei

Bebivita Biologisch Babyvoeding -​ Framboos in Appel Aardbei, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Heerlijk fruitig
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Biologisch Babyvoeding - Mango in Appel

Bebivita Biologisch Babyvoeding -​ Mango in Appel, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Fris & fruitig
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding - Muesli in Fruit

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Muesli in Fruit, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met volkoren granen
  • Zachte smaak
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babvoeding - Appel Banaan met Volkoren

Bebivita Biologische Babvoeding -​ Appel Banaan met Volkoren, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met vitamine C
  • Milde fruitsmaak
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding - Appel Mango met Volkoren

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Appel Mango met Volkoren, 250 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Mild aroma
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Biologische Babyvoeding - Peer in Appel

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Peer in Appel, 250 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Voorzichtig verwerkt
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober