Bebivita – Melk- & graanpap

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Melk- & Graanpap: 5 artikelen

Koekjes-Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker

Bebivita Koekjes-​Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker, 500 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Met mineralen & vitaminen
  • Met koekjes uit Duitsland
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Melkpap - Koekjessmaak

Bebivita Melkpap -​ Koekjessmaak, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Met mineralen en vitaminen
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Melkpap - Cacao

Bebivita Melkpap -​ Cacao, 500 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met mineralen & vitaminen
  • Milde smaak
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Babypap - Rijstepap Met Appel

Bebivita Babypap -​ Rijstepap Met Appel, 500 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder gluten & toegevoegde suiker
  • Bevat waardevolle vitaminen & mineralen
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Bebivita Babymelkpap met Griesmeel

Bebivita Babymelkpap met Griesmeel, 500 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Geen toegevoegde suiker
  • Voor ongeveer 10 maaltijden
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober