Bebivita – Melkvoeding
Melkvoeding: 4 artikelen
Bebivita Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre, 500 g
- Vanaf de geboorte
- Met lactose & DHA
- Ook voor bijvoeding
€ 8,89 (€ 17,78 / kg)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
Bebivita Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3, 500 g
- Voor baby's vanaf 10 maanden oud
- Geen vervanging voor moedermelk
- Aanvullend met vast voedsel
€ 8,69 (€ 17,38 / kg)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
Bebivita Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 500 g
- Na de 6e maand
- Geen vervanging voor moedermelk
- Verzadigt passend bij de leeftijd
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 15. oktober
Bebivita Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre HA, 500 g
- Vanaf de geboorte
- Sterk gesplitst eiwit
- Lactose als koolhydraat
€ 12,09 (€ 24,18 / kg)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
Uit ons magazine:
Ontdek Babymondino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering