Holle – Opvolgmelk

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Opvolgmelk: 10 artikelen

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 2

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met DHA uit algenolie
  • Zonder palmolie
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische opvolgzuigelingenvoeding op basis van A2-koemelk 2

Holle Biologische opvolgzuigelingenvoeding op basis van A2-​koemelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met ALA omega-3 vetzuren
  • Snelle en makkelijke bereiding
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 3

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 3, 400 g

  • Makkelijk te bereiden
  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Gemaakt zonder palmolie
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 4

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 4, 400 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met vitamine C en D
  • Met DHA uit algenolie
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3 A2

Holle Biologische Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3 A2, 400 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Uit de Europese landbouw
  • Met vitamine C en D
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3, 600 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Met natuurlijke suiker
  • Met Demeter melk
€ 13,79 (€ 22,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 4

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 4, 600 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met veel vitaminen
  • Melk uit Duitsland
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3, 475 g

  • Vanaf de tiende maand
  • Voor ongeveer 35 maaltijden
  • Ongezoet
€ 9,89 (€ 20,82 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 500 g

  • Vanaf de zevende maand
  • Voor ongeveer 37 maaltijden
  • Ongezoet en strikt gecontroleerd
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 600 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met Demeter melk
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar