Holle – Volledige zuigelingenvoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Zuigelingenvoeding: 7 artikelen

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRE

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRE, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Melk uit Duitsland
  • Geschikt voor bijvoeding
€ 9,89 (€ 24,73 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met Demeter melk
  • Zonder palmolie
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van A2-Koemelk 1

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van A2-​Koemelk 1, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Glutenvrij
  • Ongezoet
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 1

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 1, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met biologische geitenmelk
  • Geschikt voor bijvoeding
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Zuigelingenmelk PRE/1

Holle Biologische Zuigelingenmelk PRE/1, 200 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Kant-en-klaar, koud of warm
  • Compatibel met spenen maat 1
€ 2,29 (€ 11,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1, 500 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Strikt gecontroleerde grondstoffen
  • Voor ongeveer 37 maaltijden
€ 8,99 (€ 17,98 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1

Holle Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 1, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Geschikt als bijvoeding
  • Ideaal uitgebalanceerd recept
€ 8,49 (€ 21,23 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar