Holle – Drankjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Dranken: 3 artikelen

Holle Biologische Babythee

Holle Biologische Babythee, 30 g

  • Vanaf de 5e maand
  • 20 zakjes van elk 1,5 g
  • Met kamille
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Borstvoedingsthee

Holle Biologische Borstvoedingsthee, 30 g

  • Zonder venkel
  • 20 zakjes van 1,5 g elk
  • Frisse smaak
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Geiten-Vollemelkpoeder – Voor het Hele Gezin

Holle Biologisch Geiten-​Vollemelkpoeder – Voor het Hele Gezin, 400 g

  • Met A2 geiteneiwit
  • Het perfecte alternatief voor koemelk
  • Ideaal voor thee, koffie, enz.
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar