Mamuko – Pap voor baby's & peuters

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babypap: 10 artikelen

Biologische 5-Granen Babypap met Haver, Boekweit, Gerst, Spelt & Rogge

Mamuko Biologische 5-​Granen Babypap met Haver, Boekweit, Gerst, Spelt & Rogge, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Goede basispap om te raffineren
  • Zonder toegevoegd zout & suiker
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Spelt, Boekweit & Rijst Babypap

Mamuko Biologische Spelt, Boekweit & Rijst Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Hoog vezelgehalte
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Haver-Maïs Babypap

Mamuko Biologische Haver-​Maïs Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Haver & maïs
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische 5-Granen Babypap: Gerst, Spelt, Rogge, Boekweit & Haver

Mamuko Biologische 5-​Granen Babypap: Gerst, Spelt, Rogge, Boekweit & Haver, 200 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Gerst, boekweit & haver
  • Gemaakt van volkoren
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Haver Babypap

Mamuko Biologische Haver Babypap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • Babypap van volkoren havermout
  • Zonder zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Granenpap met Gerst, Rauwe Boekweit & Haver

Mamuko Biologische Granenpap met Gerst, Rauwe Boekweit & Haver, 200 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Boekweit, gerst en haver
  • Met veel vezels
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Baby Rijstepap

Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • 100 % rondkorrelige rijstvlokken
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Mamuko Biologische Rauwe Boekweit Babypap

Mamuko Biologische Rauwe Boekweit Babypap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • Natuurlijk zacht-zoete smaak
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Mamuko Biologische Boekweit Babypap

Mamuko Biologische Boekweit Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • 100% warmtebehandelde boekweit
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Granenpap met Haver, Rauwe Boekweit & Gerst

Mamuko Biologische Granenpap met Haver, Rauwe Boekweit & Gerst, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Volkoren granen
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober