Mamuko – Potjesvoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Voeding in Potjes: 6 artikelen

Biologische Wortel-Pompoen-Aardappelpuree

Mamuko Biologische Wortel-​Pompoen-​Aardappelpuree, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Zonder vlees
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Spaghetti, Tomaat & Mozzarella Babymenu

Mamuko Biologische Spaghetti, Tomaat & Mozzarella Babymenu, 190 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Met zongerijpte tomaten
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologisch Groenten & Rundvlees Babymenu

Mamuko Biologisch Groenten & Rundvlees Babymenu, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Milde smaak
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Biologisch Wortel, Erwt, Kip & Aardappel Babymenu

Mamuko Biologisch Wortel, Erwt, Kip & Aardappel Babymenu, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Uitgebalanceerd recept
  • Gezonde maaltijd
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Mamuko Biologisch Groenten & Kalkoen Babymenu

Mamuko Biologisch Groenten & Kalkoen Babymenu, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Milde smaak
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Mamuko Biologisch Pompoen & Kip Menu

Mamuko Biologisch Pompoen & Kip Menu, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Fijn gepureerde maaltijd
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober