Heerlijke selectie kindermuesli & pap

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Kindermuesli & pap: 27 artikelen

Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes

Holle Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes, 250 g

  • Voor kinderen vanaf 10 maanden
  • Lactosevrij en vegan
  • Ingrediënten uit biologisch-dynamische teelt
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zorgvuldig geselecteerde granen
  • Fijne biologische volkorenvlokken
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio-Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio-​Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetheid uitsluitend uit fruit
  • Met haver- en speltvolkorenvlokken
€ 3,69 (€ 18,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei

Freche Freunde Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei, 125 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Kindvriendelijke ingrediënten
  • Lekker met melk of yoghurt
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van haver- en speltvlokken
  • Met bosbessen
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met de zoetheid van fruit
  • Gepofte ontbijtgranen
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk

Holle Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Voor de hele familie
  • Met Fairtrade cacao
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Demeter Junior Múesli met Fruit

Holle Biologische Demeter Junior Múesli met Fruit, 250 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Gemaakt zonder zoetstoffen
  • Lactosevrij en vegan
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio Porridge Otter Oats

Holle Bio Porridge Otter Oats, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van haver- en speltvlokken
  • Met appels, bananen en pruimen
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische 5-Granen Babypap met Haver, Boekweit, Gerst, Spelt & Rogge

Mamuko Biologische 5-​Granen Babypap met Haver, Boekweit, Gerst, Spelt & Rogge, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Goede basispap om te raffineren
  • Zonder toegevoegd zout & suiker
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Himmeltau Grieß Drink Bijenhoning

Himmeltau Grieß Drink Bijenhoning, 405 ml

  • Romig en melkachtig
  • Stabiel zonder koeling
  • Zonder conserveermiddelen
€ 3,19 (€ 7,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Bessenmuesli

Holle Biologische Bessenmuesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zuivelvrij en vegan
  • Met frambozen & aardbeien
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Muesli Banaan, Appel & Bosbes

Freche Freunde Biologische Muesli Banaan, Appel & Bosbes, 220 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Gemakkelijk te kauwen
  • Hersluitbaar zakje
€ 3,69 (€ 16,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Spelt, Boekweit & Rijst Babypap

Mamuko Biologische Spelt, Boekweit & Rijst Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Hoog vezelgehalte
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Haver-Maïs Babypap

Mamuko Biologische Haver-​Maïs Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Haver & maïs
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Demeter Volkoren Birchermuesli

Holle Biologische Demeter Volkoren Birchermuesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • 100% biologische ingrediënten
  • Met appels, rozijnen & amandelen
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische 5-Granen Babypap: Gerst, Spelt, Rogge, Boekweit & Haver

Mamuko Biologische 5-​Granen Babypap: Gerst, Spelt, Rogge, Boekweit & Haver, 200 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Gerst, boekweit & haver
  • Gemaakt van volkoren
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Haver Babypap

Mamuko Biologische Haver Babypap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • Babypap van volkoren havermout
  • Zonder zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Granenpap met Gerst, Rauwe Boekweit & Haver

Mamuko Biologische Granenpap met Gerst, Rauwe Boekweit & Haver, 200 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Boekweit, gerst en haver
  • Met veel vezels
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mamuko Biologische Baby Rijstepap

Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • 100 % rondkorrelige rijstvlokken
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

HiPP Biologische Krokante Muesli

HiPP Biologische Krokante Muesli, 200 g

  • Vanaf de 15e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Geen toegevoegde smaakstoffen
€ 3,19 (€ 15,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Mamuko Biologische Rauwe Boekweit Babypap

Mamuko Biologische Rauwe Boekweit Babypap, 200 g

  • Vanaf 4 maanden
  • Natuurlijk zacht-zoete smaak
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Biologische Krokante Balletje - Volkoren Haver Cacao, Druif en Appel

FruchtBar Biologische Krokante Balletje -​ Volkoren Haver Cacao, Druif en Appel, 125 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Veganistische muesli
  • Zonder toevoegingen
€ 2,79 (€ 22,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

HiPP Biologische 7-Granenmuesli- Guten Morgen

HiPP Biologische 7-​Granenmuesli-​ Guten Morgen, 200 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen en suiker
  • Met volkoren granen van hoge kwaliteit
€ 3,19 (€ 15,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pure Goat Biologische Pap van 5 Granen

Pure Goat Biologische Pap van 5 Granen, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Van 5 graansoorten
  • Glutenvrij & sojavrij
€ 3,69 (€ 18,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mamuko Biologische Boekweit Babypap

Mamuko Biologische Boekweit Babypap, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • 100% warmtebehandelde boekweit
  • Zonder melk & zout
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Biologische Granenpap met Haver, Rauwe Boekweit & Gerst

Mamuko Biologische Granenpap met Haver, Rauwe Boekweit & Gerst, 200 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Volkoren granen
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
€ 4,59 (€ 22,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober