Potjes & maaltijden voor baby- & kindervoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Potjes & maaltijden: 1 - 30 van 132 artikelen

Biologische Babyvoeding Potje - Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli, 160 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Heerlijk als ontbijt of tussendoortje
  • Zonder suiker en vruchtensapconcentraat
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Stimuleert de kauwreflex
  • Zonder gluten, lactose & zoutadditieven
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtpap - Mango-Banaan Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Mango-​Banaan Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Smaakt warm & koud
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Kippenvlees

Holle Biologisch Kippenvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Rundvlees

Holle Biologisch Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Biologische Wortelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Biologische Wortelen, 125 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Mild en zoet
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Rundvlees

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Zonder smaakstoffen
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtpap -  Banaan Bosbessen Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Banaan Bosbessen Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder smaakstoffen & conserveringsmiddelen
  • Smaakt warm & koud
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding - Passievrucht in Appel Perzik

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Passievrucht in Appel Perzik, 250 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Fruitige en zoete smaak
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,49 (€ 5,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Kip

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Kip, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Veelzijdige te combineren
  • Zonder toegevoegd zout
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese

Alnatura Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese, 250 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Fijn & mild
  • Zonder zout, zuivelproducten & meer
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Griesmeelpap

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Griesmeelpap, 190 g

  • Voor baby's van 5 maande of ouder
  • Bevat gluten, geen toegevoegde suiker
  • Met volkoren graanvlokken
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alete bewusst Biologische Groentelasagne

Alete bewusst Biologische Groentelasagne, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Heerlijke groenten
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Pastinaakpuree

Holle Pastinaakpuree, 125 g

  • Vanaf 5 maanden
  • Zachte smaak
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
€ 0,99 (€ 7,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Night Pure Rice Pudding, 190 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Om koud en warm van te genieten
  • Glutenvrij en bevat geen toegevoegde suikers
€ 1,56 € 1,99 (€ 8,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Babypotje Guten Morgen Muesli met Vruchtenyoghurt

HiPP Biologisch Babypotje Guten Morgen Muesli met Vruchtenyoghurt , 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder kleurstoffen
  • Met vitamine B1
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen

Alete bewusst Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Met lavas & peterselie
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje

HiPP Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Ideaal voor de start van aanvullende voeding
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Wortelen met Aardappelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Wortelen met Aardappelen, 190 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Zonder zout en gluten
  • Strikt gecontroleerde en geselecteerde ingrediënten
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter

Holle Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Vegan & fijn gezeefd
  • Zonder gluten, lactose & toegevoegd zout
€ 1,29 (€ 6,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Couscous

Holle Biologische Couscous, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Licht brokkelige consistentie
  • Zonder toegevoegd zout en smaakstoffen
€ 1,69 (€ 7,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babypotje - Biologische Spaghetti alla Bolognese

Holle Babypotje -​ Biologische Spaghetti alla Bolognese, 220 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Met tomaten, wortelen & prei
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden of aroma's
€ 1,49 (€ 6,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding - Avondpap Koekjes Banaan

Bebivita Biologische Babyvoeding -​ Avondpap Koekjes Banaan, 190 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Smaakt ook koud heerlijk
  • Zoete bananensmaak
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Bebivita Avondpap Griesmeel in Banaan Appel

Bebivita Avondpap Griesmeel in Banaan Appel, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Griesmeel van zachte tarwe
  • Fijn gepureerd
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Goedenacht Pap - Puur

HiPP Biologische Goedenacht Pap -​ Puur, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Melkbereiding
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Night 7-Grain Pap

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Night 7-​Grain Pap, 190 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Met biologische volle granen
  • Smaakt zowel warm als koud heerlijk
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Vruchtenmoes - Appel

HiPP Biologische Vruchtenmoes -​ Appel, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vrij van conserveringsmiddelen
  • Glutenvrij & zonder toegevoegde suikers
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alete bewusst Biologische Babylasagne

Alete bewusst Biologische Babylasagne, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes
  • Ideaal als lunchmaaltijd
€ 2,19 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober