Onze meest populaire voedingsproducten

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

💙 Bestsellers: 1 - 30 van 50 artikelen

Biologische Babyvoeding Potje - Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli, 160 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Heerlijk als ontbijt of tussendoortje
  • Zonder suiker en vruchtensapconcentraat
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Ontbijtpap - Mango-Banaan Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Mango-​Banaan Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Smaakt warm & koud
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2, 750 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met GOS, ARA & DHA
  • Vitamine C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao, 125 g

  • Gezoet met agave en dadels
  • Milde zoetheid
  • Zonder toegevoegde smaak
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Babywasser

Holle Babywasser, 500 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Klaar voor gebruik, zonder te koken
  • Evenwichtig mineraalgehalte en laag natriumgehalte
€ 1,09 (€ 2,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.
€ 2,23 € 2,79 (€ 185,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologisch Kippenvlees

Holle Biologisch Kippenvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,69 (€ 13,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar

Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar, 90 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Met DHA
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 1,69 (€ 18,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Gezoet met honing
  • Met vitamine B1
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologisch Rundvlees

Holle Biologisch Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP PRE Organic Combiotik® Formule

HiPP PRE Organic Combiotik® Formule, 600 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Met melkzuurculturen
  • Bevat lactose en DHA
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE

Töpfer Biologische Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk PRE, 400 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met biologische geitenmelk uit de Allgäu
  • Bevat alleen lactose als belangrijkste koolhydraat
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij)

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Zorgvuldig geselecteerde biologische granen
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische rijstwafels

HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g)

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitige smaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PURE&FUN Spidey Superhelden Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Spidey Superhelden Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Fruitige energie
  • 100% BIOLOGISCH
  • Ideaal tussendoortje
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA PRE

Aptamil Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PRONUTRA PRE, 800 g

  • Vanaf de geboorte
  • Recept zonder palmolie
  • Lactose als koolhydraat
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA Combiotik® HA 1

HiPP Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • Vanaf de geboorte
  • Zacht gesplitst eiwit
  • Natuurlijke melkzuurculturen
€ 16,89 (€ 28,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Biologische Wortelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Biologische Wortelen, 125 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Mild en zoet
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien

Holle "Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Fruitige smaak
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Pastinaakpuree

Holle Pastinaakpuree, 125 g

  • Vanaf 5 maanden
  • Zachte smaak
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
€ 0,99 (€ 7,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Night Pure Rice Pudding, 190 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Om koud en warm van te genieten
  • Glutenvrij en bevat geen toegevoegde suikers
€ 1,56 € 1,99 (€ 8,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 2,09 (€ 8,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's

Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter

Holle Biologisch Potje Aardappelen, Pompoen & Courgette Demeter, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Vegan & fijn gezeefd
  • Zonder gluten, lactose & toegevoegd zout
€ 1,29 (€ 6,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi, 100 g

  • Met kiwi, mango & banaan
  • Verfijnd met haver
  • 100% biologisch, zonder toegevoegde suiker
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-Banaan

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-​Banaan, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Volkoren haver, banaan en vanille
  • Bereiding met koude en warme melk
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel

Holle "Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 100% fruit & groenten
  • Ongezoet & zonder toegevoegd zout
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie

Holle "Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos

Holle "Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober