Opvolgmelk voor baby's & peuters

Ontdek hoogwaardige opvolgmelk die je baby bij elke ontwikkelingsfase optimaal ondersteunt.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Opvolgmelk: 1 - 30 van 51 artikelen

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2, 750 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met GOS, ARA & DHA
  • Vitamine C
€ 11,56 € 14,49 (€ 15,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 2

HiPP Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 2, 600 g

  • Vanaf de 7e levensmaand
  • Geschikt voor elk moment van de dag
  • Met omega-3 en omega-6 vetzuren
€ 16,79 (€ 27,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Beba Melkdrank JUNIOR 1+

Beba Melkdrank JUNIOR 1+, 800 g

  • Na de 12e maand
  • Met vitamine A, C & D
  • Op leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Beba Melkdrank JUNIOR 2+

Beba Melkdrank JUNIOR 2+, 800 g

  • Vanaf de leeftijd van 2 jaar
  • Met vitamine A, C & D
  • Op leeftijd afgestemd eiwitgehalte
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober

Beba supreme JUNIOR 1+ Kindervoedingdrank

Beba supreme JUNIOR 1+ Kindervoedingdrank, 800 g

  • Vanaf het 1e levensjaar
  • Uniek HMO-complex*
  • Gehydrolyseerd eiwit
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Kindermelk - Combiotik® 1+

HiPP Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Kindermelk -​ Combiotik® 1+, 600 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Natuurlijke melkzuurculturen
  • Met vitamine D en calcium
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 3 (met 5 HMO)

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 3 (met 5 HMO), 750 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Met GOS, ARA, DHA & jodium
  • Vitamine C & Vitamine D
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Novalac Opvolgmelk op Basis van Koemelk 3

Novalac Opvolgmelk op Basis van Koemelk 3, 400 g

  • Van 1 - 3 jaar
  • Geselecteerde ingrediënten
  • Met vitaminen & mineralen
€ 12,99 (€ 32,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Töpfer Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 600 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Romig recept
  • Op leeftijd afgestemde verzadiging
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Töpfer Biologische Opvolgmelk van Geitenmelk 2

Töpfer Biologische Opvolgmelk van Geitenmelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met biologische melk uit de Allgäu
  • Met Omega-3 & Omega-6
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3

Töpfer Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3, 600 g

  • Vanaf 10 maanden
  • Met Omega-3 & Omega-6 vetzuren
  • Ideaal na het geven van borstvoeding
€ 13,49 (€ 22,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 4

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 4, 600 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met veel vitaminen
  • Melk uit Duitsland
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra-ADVANCE 2 – Gebruiksklaar

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pronutra-​ADVANCE 2 – Gebruiksklaar, 200 ml

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Kant-en-klare mix
  • Hoeft niet verwarmd te worden
€ 2,29 (€ 11,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hypoallergene Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Aptamil Hypoallergene Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Gehydrolyseerd eiwit
  • Met DHA & ARA
€ 23,99 (€ 29,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 2

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met DHA uit algenolie
  • Zonder palmolie
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milumil 2

Milupa Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milumil 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met vitamine C en D
  • Ideaal als aanvullende voeding
€ 15,99 (€ 19,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milupino - Kindermelk 1+

Milupa Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Milupino -​ Kindermelk 1+, 1 L

  • Klaar om te drinken
  • Vanaf 1 jaar
  • Om warm en koud te drinken
€ 3,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Beba supreme 2 Opvolgzuigelingenvoeding

Beba supreme 2 Opvolgzuigelingenvoeding, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Alleen lactose uit koolhydraatbron
  • Zonder zetmeel & palmolie
€ 29,99 (€ 37,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische opvolgzuigelingenvoeding op basis van A2-koemelk 2

Holle Biologische opvolgzuigelingenvoeding op basis van A2-​koemelk 2, 400 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met ALA omega-3 vetzuren
  • Snelle en makkelijke bereiding
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op basis van koemelk Kindermelk Combiotik® 2+

HiPP Opvolgzuigelingenvoeding op basis van koemelk Kindermelk Combiotik® 2+, 600 g

  • Vanaf 2 jaar
  • Drinkbaar koud en warm
  • Met vitamine C & D
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 3

HiPP Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 3, 600 g

  • Vanaf 10 maanden
  • Geschikt voor de hele dag
  • Met GOS & Metafolin®
€ 19,69 (€ 32,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Kindermelk 1+

Bebivita Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Kindermelk 1+, 500 g

  • Voor kinderen vanaf 1 jaar
  • Uit de beker voor tussendoor
  • Als onderdeel van een maaltijd
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 3

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 3, 400 g

  • Makkelijk te bereiden
  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Gemaakt zonder palmolie
€ 17,59 (€ 43,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 4

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Geitenmelk 4, 400 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Met vitamine C en D
  • Met DHA uit algenolie
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3 A2

Holle Biologische Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3 A2, 400 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Uit de Europese landbouw
  • Met vitamine C en D
€ 10,99 (€ 27,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 600 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met Demeter melk
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3

Holle Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 3, 600 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Met natuurlijke suiker
  • Met Demeter melk
€ 13,79 (€ 22,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Care 2

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Care 2, 800 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met een leeftijdsspecifiek voedingsprofiel
  • Belangrijke omega 3- en 6-vetzuren
€ 22,49 (€ 28,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 2

Aptamil Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk PROFUTURA DUOAdvance 2, 800 g

  • Leeftijd: vanaf 6 maanden
  • Gepatenteerde formule
  • Met oligosachariden uit moedermelk
€ 33,99 (€ 42,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk - Kindermelk 2+

Bebivita Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk -​ Kindermelk 2+, 500 g

  • Voor kinderen vanaf 2 jaar
  • Uit de beker voor tussendoor
  • Of als onderdeel van een maaltijd
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober