Alnatura – Babypotjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babypotjes: 28 artikelen

Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese

Alnatura Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese, 250 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Fijn & mild
  • Zonder zout, zuivelproducten & meer
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Mango-Kip met Groenterijst

Alnatura Biologisch Babyhapje Mango-​Kip met Groenterijst, 250 g

  • Vanaf de twaalfde maand
  • Licht kruidig en fruitig
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 2,49 (€ 9,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Pastinaak-Aardappel-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak-​Aardappel-​Rundvlees, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Bevat rundvlees
  • Zonder zout, gluten en lactose
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Baby Avondpap Pure Griespap

Alnatura Biologische Baby Avondpap Pure Griespap, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Smaakt warm en koud
  • Geen toegevoegde suikers
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Venkel-Zalm met Volkoren Spaghetti

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Venkel-​Zalm met Volkoren Spaghetti, 220 g

  • Vanaf de achtste maand
  • Gepureerd en aromatisch-mild
  • 100% biologische teelt
€ 2,59 (€ 11,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Pompoen

Alnatura Biologisch Babyhapje Pompoen, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Puur en romig
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Aardappel-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Aardappel-​Rundvlees, 250 g

  • Vanaf de twaalfde maand
  • Fijne stukjes en milde smaak
  • Natuurlijk gluten- en lactosevrij
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Volkoren Spaghetti Bolognese

Alnatura Biologisch Babyhapje Volkoren Spaghetti Bolognese, 220 g

  • Vanaf de achtste levensmaand
  • 100% biologisch Demeter teelt
  • Bevat rundvlees, zonder toegevoegd zout
€ 1,79 (€ 8,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Groente met Zoete Aardappel

Alnatura Biologisch Babyhapje Groente met Zoete Aardappel, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Fijn gepureerd & romig
  • Zonder gluten & toegevoegd zout
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Zoete Aardappel-Groente-Kip

Alnatura Biologisch Babyhapje Zoete Aardappel-​Groente-​Kip, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Pap met malse stukjes
  • Zonder toegevoegd zout, gluten en lactose
€ 2,19 (€ 11,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Bosbes

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Bosbes, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • 100% biologisch fruit
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Rodelika Wortel

Alnatura Biologisch Babyhapje Rodelika Wortel, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Romig en puur
  • Zonder zout, gluten en lactose
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Milde Appel

Alnatura Biologisch Babyhapje Milde Appel, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Pure fruitbereiding
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Appel-Mango-Kokos met Speltgries

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Mango-​Kokos met Speltgries, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Zonder toegevoegde suikers en lactose
  • 100% biologisch of Demeter teelt
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerd
  • Zonder toegevoegd zout, gluten en lactose
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer-Bosbes

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer-​Bosbes, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerd
  • Geen toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Enkele variëteit en licht fruitig
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babypotie - Peer met Abrikoos

Alnatura Biologisch Babypotie -​ Peer met Abrikoos, 190 g

  • Vanaf de 4e levensmaand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Fijn gepureerd
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Bosbes-Muesli

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Bosbes-​Muesli, 190 g

  • Vanaf de achtste levensmaand
  • Fijne stukjes om op te kauwen
  • Zonder toegevoegde suikers en lactose
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Aardappelen-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Aardappelen-​Rundvlees, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerde consistentie
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Kleurrijke Mediterrane Groenten

Alnatura Biologisch Babyhapje Kleurrijke Mediterrane Groenten, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Gluten- en lactosevrij recept
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Pruim

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Pruim, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Geen toegevoegde suikers
  • Gluten- en lactose vrij
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Appel en Peer met Speltgriesmeel

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel en Peer met Speltgriesmeel, 190 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Bevat geen toegevoegde suiker
  • Lactosevrij
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Appel-Peer met Haver

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Peer met Haver, 190 g

  • Vanaf de achtste maand
  • Met fijne stukjes appel
  • Zonder lactose en toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Fruitmix

Alnatura Biologisch Babyhapje Fruitmix, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Lekker puur of gemengd
  • Zonder toegevoegde suikers en gluten
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Mango

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Mango, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Natuurlijk zoet en fijn gepureerd
  • Zonder lactose en gluten
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Aardappel-Zalm

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Aardappel-​Zalm, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
  • Gluten- en lactosevrij
€ 2,49 (€ 13,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Avondpap Meergranen

Alnatura Biologische Avondpap Meergranen, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Volkoren granen en magere melk
  • Geen toegevoegde suikers & extra fijn gepureerd
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober