Alnatura – Kindersnacks

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Snacks: 3 artikelen

Biologische Kids Haverreep, Appel-Aardbei

Alnatura Biologische Kids Haverreep, Appel-​Aardbei, 138 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Havervlokken en fruitmix
  • Geen toegevoegde suikers
€ 3,99 (€ 28,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Kinderfruitreep, Fruitmix

Alnatura Biologische Kinderfruitreep, Fruitmix, 23 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Biologische volkoren vlokken en biologisch fruit
  • Geen toegevoegde suikers en plakkerige vingers
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Kinderfruitreep Appel-Banaan-Beschuit

Alnatura Biologische Kinderfruitreep Appel-​Banaan-​Beschuit, 23 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Biologische volkorenvlokken & fruit
  • Zachte textuur tussen wafels
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober