Alnatura – Baby- en kinderpap

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Pap: 5 artikelen

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Smaakt warm en koud
  • 100% Bioland-kwaliteit
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Griespap

Alnatura Biologische Griespap, 250 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Smaakt heerlijk met water, melk, sap en meer
  • Geen toegevoegde suikers en melkeiwit
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Baby Haverpap

Alnatura Biologische Baby Haverpap, 250 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Smaakt heerlijk met water, melk, sap en meer
  • Geen toegevoegde suikers en melkeiwit
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-Banaan

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-​Banaan, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Volkoren haver, banaan en vanille
  • Bereiding met koude en warme melk
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische rijstvlokken

Alnatura Biologische rijstvlokken, 250 g

  • Vanaf de 5e levensmaand
  • Met rijstmeel
  • Gluten- en zuivelvrij
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober