Alnatura – Biologische levensmiddelen

Met Alnatura krijg je biologische babyvoeding en kinderproducten die duurzaam geproduceerd en bijzonder zorgvuldig geselecteerd zijn.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Alnatura: 1 - 30 van 36 artikelen

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Smaakt warm en koud
  • 100% Bioland-kwaliteit
€ 2,79 (€ 11,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese

Alnatura Biologische Pasta Potje met Linzenbolognese, 250 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Fijn & mild
  • Zonder zout, zuivelproducten & meer
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Griespap

Alnatura Biologische Griespap, 250 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Smaakt heerlijk met water, melk, sap en meer
  • Geen toegevoegde suikers en melkeiwit
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Baby Haverpap

Alnatura Biologische Baby Haverpap, 250 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Smaakt heerlijk met water, melk, sap en meer
  • Geen toegevoegde suikers en melkeiwit
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-Banaan

Alnatura Biologische Kids Porridge, Haver-​Banaan, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Volkoren haver, banaan en vanille
  • Bereiding met koude en warme melk
€ 2,89 (€ 11,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Mango-Kip met Groenterijst

Alnatura Biologisch Babyhapje Mango-​Kip met Groenterijst, 250 g

  • Vanaf de twaalfde maand
  • Licht kruidig en fruitig
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 2,49 (€ 9,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Pastinaak-Aardappel-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak-​Aardappel-​Rundvlees, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Bevat rundvlees
  • Zonder zout, gluten en lactose
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Kids Haverreep, Appel-Aardbei

Alnatura Biologische Kids Haverreep, Appel-​Aardbei, 138 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Havervlokken en fruitmix
  • Geen toegevoegde suikers
€ 3,99 (€ 28,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Baby Avondpap Pure Griespap

Alnatura Biologische Baby Avondpap Pure Griespap, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Smaakt warm en koud
  • Geen toegevoegde suikers
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Venkel-Zalm met Volkoren Spaghetti

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Venkel-​Zalm met Volkoren Spaghetti, 220 g

  • Vanaf de achtste maand
  • Gepureerd en aromatisch-mild
  • 100% biologische teelt
€ 2,59 (€ 11,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Pompoen

Alnatura Biologisch Babyhapje Pompoen, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Puur en romig
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische Kinderfruitreep, Fruitmix

Alnatura Biologische Kinderfruitreep, Fruitmix, 23 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Biologische volkoren vlokken en biologisch fruit
  • Geen toegevoegde suikers en plakkerige vingers
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Aardappel-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Aardappel-​Rundvlees, 250 g

  • Vanaf de twaalfde maand
  • Fijne stukjes en milde smaak
  • Natuurlijk gluten- en lactosevrij
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Volkoren Spaghetti Bolognese

Alnatura Biologisch Babyhapje Volkoren Spaghetti Bolognese, 220 g

  • Vanaf de achtste levensmaand
  • 100% biologisch Demeter teelt
  • Bevat rundvlees, zonder toegevoegd zout
€ 1,79 (€ 8,14 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Groente met Zoete Aardappel

Alnatura Biologisch Babyhapje Groente met Zoete Aardappel, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Fijn gepureerd & romig
  • Zonder gluten & toegevoegd zout
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Zoete Aardappel-Groente-Kip

Alnatura Biologisch Babyhapje Zoete Aardappel-​Groente-​Kip, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Pap met malse stukjes
  • Zonder toegevoegd zout, gluten en lactose
€ 2,19 (€ 11,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Kinderfruitreep Appel-Banaan-Beschuit

Alnatura Biologische Kinderfruitreep Appel-​Banaan-​Beschuit, 23 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Biologische volkorenvlokken & fruit
  • Zachte textuur tussen wafels
€ 0,89 (€ 38,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologische rijstvlokken

Alnatura Biologische rijstvlokken, 250 g

  • Vanaf de 5e levensmaand
  • Met rijstmeel
  • Gluten- en zuivelvrij
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Bosbes

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Bosbes, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • 100% biologisch fruit
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Rodelika Wortel

Alnatura Biologisch Babyhapje Rodelika Wortel, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Romig en puur
  • Zonder zout, gluten en lactose
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Milde Appel

Alnatura Biologisch Babyhapje Milde Appel, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Pure fruitbereiding
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,39 (€ 11,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Appel-Mango-Kokos met Speltgries

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Mango-​Kokos met Speltgries, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Zonder toegevoegde suikers en lactose
  • 100% biologisch of Demeter teelt
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak

Alnatura Biologisch Babyhapje Pastinaak, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerd
  • Zonder toegevoegd zout, gluten en lactose
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer-Bosbes

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer-​Bosbes, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerd
  • Geen toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer

Alnatura Biologisch Babyhapje Peer, 125 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Enkele variëteit en licht fruitig
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babypotie - Peer met Abrikoos

Alnatura Biologisch Babypotie -​ Peer met Abrikoos, 190 g

  • Vanaf de 4e levensmaand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Fijn gepureerd
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Bosbes-Muesli

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Bosbes-​Muesli, 190 g

  • Vanaf de achtste levensmaand
  • Fijne stukjes om op te kauwen
  • Zonder toegevoegde suikers en lactose
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Wortel-Aardappelen-Rundvlees

Alnatura Biologisch Babyhapje Wortel-​Aardappelen-​Rundvlees, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Fijn gepureerde consistentie
  • Zonder gluten, lactose en toegevoegd zout
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Babyhapje Kleurrijke Mediterrane Groenten

Alnatura Biologisch Babyhapje Kleurrijke Mediterrane Groenten, 190 g

  • Vanaf de zesde maand
  • Gluten- en lactosevrij recept
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,49 (€ 7,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-Pruim

Alnatura Biologisch Babyhapje Appel-​Pruim, 190 g

  • Vanaf de vijfde maand
  • Geen toegevoegde suikers
  • Gluten- en lactose vrij
€ 1,59 (€ 8,37 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober