HiPP – Pap met granen, melk en vruchten

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Graan-, Melk- & Fruitpap: 3 artikelen

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met appels, bananen en volle granen
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap, 200 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Glutenvrij
  • Ook voor melkpap
€ 3,09 (€ 15,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Biologische Graanpap  -5 Granen

HiPP Biologische Graanpap -​5 Granen, 200 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Verschillende papvariaties
  • Zonder toegevoegde suiker en melk
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober