HiPP – Bijvoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Babymaaltijden: 1 - 30 van 42 artikelen

Biologische Babyvoeding Potje - Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli, 160 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Heerlijk als ontbijt of tussendoortje
  • Zonder suiker en vruchtensapconcentraat
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtpap - Mango-Banaan Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Mango-​Banaan Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Smaakt warm & koud
  • Zonder toegevoegde suikers
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Biologische Wortelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Biologische Wortelen, 125 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Mild en zoet
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,29 (€ 10,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Rundvlees

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Zonder smaakstoffen
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtpap -  Banaan Bosbessen Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Banaan Bosbessen Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder smaakstoffen & conserveringsmiddelen
  • Smaakt warm & koud
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Kip

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Kip, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Veelzijdige te combineren
  • Zonder toegevoegd zout
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Griesmeelpap

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Griesmeelpap, 190 g

  • Voor baby's van 5 maande of ouder
  • Bevat gluten, geen toegevoegde suiker
  • Met volkoren graanvlokken
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Night Pure Rice Pudding

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Night Pure Rice Pudding, 190 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Om koud en warm van te genieten
  • Glutenvrij en bevat geen toegevoegde suikers
€ 1,56 € 1,99 (€ 8,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologisch Babypotje Guten Morgen Muesli met Vruchtenyoghurt

HiPP Biologisch Babypotje Guten Morgen Muesli met Vruchtenyoghurt , 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder kleurstoffen
  • Met vitamine B1
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje

HiPP Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Ideaal voor de start van aanvullende voeding
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Wortelen met Aardappelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Wortelen met Aardappelen, 190 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Zonder zout en gluten
  • Strikt gecontroleerde en geselecteerde ingrediënten
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Goedenacht Pap - Puur

HiPP Biologische Goedenacht Pap -​ Puur, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Melkbereiding
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Night 7-Grain Pap

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Night 7-​Grain Pap, 190 g

  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Met biologische volle granen
  • Smaakt zowel warm als koud heerlijk
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Vruchtenmoes - Appel

HiPP Biologische Vruchtenmoes -​ Appel, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vrij van conserveringsmiddelen
  • Glutenvrij & zonder toegevoegde suikers
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Aardappel-Groeten Potje met biologisch rundvlees

HiPP Biologisch Aardappel-​Groeten Potje met biologisch rundvlees, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Glutenvrij
  • Zonder smaak- en kleurstoffen
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Fruitpuree

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Fruitpuree, 190 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • 100% puur biologisch fruit
  • Zonder toegevoegde suiker of zout
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Vruchtenmoes - Williams-Christ Peer

HiPP Biologische Vruchtenmoes -​ Williams-​Christ Peer, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • 100 % biologische vruchtenpuree
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Babypotje Guten Morgen Bosbes in Appel Yoghurt Muesli

HiPP Biologisch Babypotje Guten Morgen Bosbes in Appel Yoghurt Muesli, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Zonder kleur- en smaakstoffen
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Groenten - Pompoen met Aardappelen

HiPP Biologische Groenten -​ Pompoen met Aardappelen, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Romige, fijne consistentie
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Fruit Duet - Perzik Abrikoos met kwark

HiPP Biologisch Fruit Duet -​ Perzik Abrikoos met kwark, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Glutenvrij
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Fruit Beker - Banaan in Appel

HiPP Biologisch Fruit Beker -​ Banaan in Appel, 400 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Ideaal als tussendoortje
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,79 (€ 6,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Goedenacht Pap - 3 Granenvlokken

HiPP Biologische Goedenacht Pap -​ 3 Granenvlokken, 190 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Goed verzadigende voeding
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Fruitpuree

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Fruitpuree, Abrikoos in appel (190 g)

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • 100% puur biologisch fruit
  • Zonder toegevoegde suiker of zout
€ 1,99 (€ 10,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Babypotje Aardbei Framboos in Appel

HiPP Biologisch Babypotje Aardbei Framboos in Appel, 160 g

  • Vanaf de 5e levensmaand
  • 0% toegevoegde suiker
  • Vegan
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Groenten Allerlei

HiPP Biologische Groenten Allerlei, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Met zachte groenten
  • Romig gepureerd
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Rijst met Wortelen en Biologische Kalkoen

HiPP Biologische Rijst met Wortelen en Biologische Kalkoen, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Spaghetti Bolognese

HiPP Biologische Spaghetti Bolognese, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes
  • Zonder toegevoegd zout
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Bosbes in Appel

HiPP Biologisch Babypotje Bosbes in Appel, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,89 (€ 11,81 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Vruchtenmoes - Banaan & Perzik in Appel

HiPP Biologische Vruchtenmoes -​ Banaan & Perzik in Appel, 190 g

  • Vanaf de 5e maand
  • 100% biologische vruchtenmoes
  • Zonder smaakstoffen & toegevoegde suiker
€ 1,79 (€ 9,42 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober