Producten voor het huishouden met baby & kind

Houd kleding, speelgoed en babyspullen schoon – mild, zacht en betrouwbaar.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak Textiel Highlights
Filters

Was- & reinigingsmiddelen: 1 - 30 van 52 artikelen

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Wasverzachter

Frosch Baby Wasverzachter, 750 ml

  • Voor 30 wasbeurten
  • Zonder kleurstoffen
  • Milde geuren
€ 2,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 3,99 (€ 7,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Voorwasspray

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken
€ 3,79 (€ 12,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Afwasmiddel

Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

  • pH-neutraal
  • Zonder parfum
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,09 (€ 8,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 7,99 (€ 5,51 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasmiddel -​ Geurvrij, 1,05 L

  • Plantaardig
  • Hypoallergeen
  • Zonder geurstoffen
€ 13,19 (€ 12,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Vaatwastabletten

ATTITUDE Vaatwastabletten, 26 stuks

  • Zonder kunstmatige geur- en kleurstoffen
  • Fosfaatvrij
  • Biologisch afbreekbaar
€ 10,49 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 10,89 (€ 5,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Kamerverfrisser - Lavendel & Eucalyptus

ATTITUDE Kamerverfrisser -​ Lavendel & Eucalyptus, 227 g

  • Voor 3 - 6 weken
  • Op plantaardige basis
  • Voor kamers, auto's en koelkasten
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Geurvrij (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 5,69 (€ 5,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Wasverzachter - Wilde Bloemen

ATTITUDE Wasverzachter -​ Wilde Bloemen, 1 L

  • Super effectief
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 8,29 (€ 8,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 2 L

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar - Geurvrij

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar -​ Geurvrij, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van geurstoffen
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
€ 7,49 (€ 9,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
  • Effectief vanaf 15 °C
€ 8,29 (€ 8,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 4,89 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Speelgoed- & Oppervlakkenreiniger Geurvrij

ecolunes Baby Speelgoed-​ & Oppervlakkenreiniger Geurvrij, 300 ml

  • Voor alle oppervlakken
  • Vrij van ethylalcohol
  • Eenvoudig in gebruik
€ 4,59 (€ 15,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Tegel- en Hardhouten Vloerreiniger

ATTITUDE Tegel-​ en Hardhouten Vloerreiniger, 1,04 L

  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
  • Met een natuurlijke citrusgeur
€ 5,29 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum, 227 g

  • Met plantenextracten
  • Gaat tot 6 weken mee
  • Intensiteit kan geregeld worden
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Keukenreiniger

ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Milieuvriendelijke productie
  • Dierproefvrij en 100% vegan
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vloeibaar Afwasmiddel - Appel & Basilicum

ATTITUDE Vloeibaar Afwasmiddel -​ Appel & Basilicum, 700 ml

  • Veganistisch
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

pandoo Keukenrol

pandoo Keukenrol

  • Met 20 doekjes
  • Wasbaar
  • Herbruikbaar
€ 6,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vloeibaar Wasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Voor alle wastemperaturen
  • Ideaal voor de gevoelige babyhuid
€ 16,29 (€ 16,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger, 500 ml

  • Voor flessen, spenen, servies en meer
  • Met natuurlijke oppervlakteactieve stoffen
  • Efficiënt en vegan
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Babywasmiddel

ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 7,99 (€ 7,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Peer Nectar

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Peer Nectar, 1 L

  • Kalmerende geur
  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
€ 8,29 (€ 8,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel -​ Sweet Lullaby, 1,04 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Aangename geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 13,19 (€ 12,68 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober